Sweet Air Tornado 60 BK Glass

600

Новый товар

Ширина – 60 см колір - чорний / панель управління - чорна склокераміка (корпус знизу чорний, фільтра нержавіюча сталь, корпус вбудував нержавіюча сталь) виробництво - 1450 м3/год - при відведення повітря 39 Дб в режимі циркуляції (через вугільні фільтри) повітря всередині приміщення 1200 м3/год. всього 43 Дб ( маx. шум) освітлення поворотний LED виробництво Італія

Подробнее

суммарный рейтинг суммарный рейтинг:

0 1 2 3 4
5,00/5 - 1 отзыв

рейтинги просмотра
0 1 2 3 4 2
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0

  добавить отзыв посмотреть отзыв посмотреть отзыв

6 970,00 грн

Добавить в избранное

Характеристики

Максимальная производительность: 1450 м3/час

Самая лучшая техника

Відправка тільки при наявності мінімальної передплати 10% від вартості, відправка Новою поштою на вантажне відділення або адресу. Післяплату та доставку "Новою Поштою" оплачує покупець (за тарифами НП)

турбіна та потужність Витяжка Tornado 60 GL оснащена надпотужною практично безшумною турбіною Maxwintor  

%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%

Ротаційний двигун з безперервним робочим процесом та обертальним рухом робочого ротора, що витягує величезну кількість неприємного запаху з поверхні плити. Італійська компанія Sweet Air спільно з Ansоldo Energia випустила та запантентувала турбіну нового покоління надтихого кухонного типу. Тиху роботу забезпечують спеціальні шумопоглинаючі мембрани всередині двосторонньої турбіни - всього 39Дб при відведення повітря - при цьому потужність виносу повітря з кухні на мах швидкості 1450м3/год. (Підходить до кухень - "студія") При цьому на першій швидкості, коли мотор працює не в знос - потужність викиду повітря 800м3/год (на першій швидкості) - забезпечує роботу на плиті при варінні та жарінні - шуму мотора практично не існує - (12 ДБ). Ресурс двигуна - продовжується за рахунок якості турбіни. Запуск ротаційного двигуна здійснюється за допомогою легкого торкання тепла пальця до панелі управління.   Управління витяжкою відбувається легким дотиком. Панель управління має чорне скло, яке відображає інтер'єр та підійде до будь-якого дизайну. Легко протирається і не такий важкий уникнення перемикачів і кнопок, що стирчать.


 Prestige class італійських витяжок Sweet Air оснащений таймером.


IMG_20150731_14020111111.jpg


Після приготування витяжка повинна попрацювати деякий час для повноцінного очищення повітря. Таймер вимкне витяг через 5 хвилин, тобто Вам не потрібно пам'ятати вже про те, що потрібно ще повернутися і відключити витяжку. Економія часу та зручність забезпечено. освітлення Витяжка італійської компанії Sweet Air TORNADO 60 BK GLASS має поворотні LED освітлення лампочки поворотного типу BIO-SAFElux, які можна направити на ту чи іншу поверхню. Перевага в тому, що підсвічування не світитиме в одне і те ж місце - наприклад стіни.
 

З усіх сучасних джерел світла поворотні LED лампи BIO-SAFElux мають найбільш якісну передачу кольорів. Крім того, галогенні лампи відрізняються великою яскравістю та спрямованим потоком світла. Їх можна назвати енергозберігаючими, в порівнянні з лампами розжарювання вони мають у кілька разів більшу світлову віддачу, приємні для зору та подвійний термін служби.

 Поворотні LED лампи освітлення витяжки Sweet Air, що дають насичені красиві відтінки, досить часто застосовуються в дизайнерських рішеннях. Використання їх яскравого світла та чудового кольору дозволяє легко експериментувати з освітленням робочої зони кухаря. Галогенне світло застосовується як для загального освітлення плити так і для детального підсвічування страви, що готується. Наявність витяжки системи освітлення, побудованої на світлодіодах (LED). Світлодіоди є найбільш просунутим різновидом сучасних світильників: вони видають яскраве біле світло природного спектру, що не втомлює очі і не викликає подразнення, при цьому споживають зовсім мізерну, в порівнянні з лампами розжарювання, кількість енергії (і навіть перевершують за економічністю «енергозберігаючі» люмінесцентні лампи). .

Робота витяжки у 2х режимах 1. Режим повного вбудовування в меблі При економному режимі роботи витяжки на 1-й потужності витяжки не обов'язково висувати склокерамічну панель витяжки - це велика рідкість! Це дуже зручно, оскільки витяжка знаходиться в рівень фасадів і повністю вбудована в меблі. При тому що на першій швидкості італійська витяжка Sweet Air Tornado Glass витягує 800м3 при рівні 12 ДБ (немає аналогів). Шумопоглинання відбувається завдяки мембранам турбіни. Перша швидкість забезпечує щоденну роботу плити у звичайному режимі, коли на плиті задіяно 1 або 2 конфорки та готується одна або 2 страви. При цьому склокерамічний фасад знаходиться на рівні самих дерев'яних фасадів кухні. При такому користуванні перша потужність Sweet Air Tornado Glass 800м3 працює не в зносі мотору і дуже легко і тихо - продовжуючи ресурс приладу на десятиліття, (на відміну якщо ставити витяжку економ класу в яких всього потужність на 3й максимальній швидкості 800м3 і потрібно обов'язково висувати панель для того, щоб вона заробила.) Втрачаємо зручність, втрачаємо ефективність і немає запасу потужності для екстреного користування.

2. Режим інтенсивності Єдина витяжка з повністю вбудованих, яка може збільшувати захоплення потужності. За допомогою висування панелі управління з'являється додаткова зона втягування!

 Якщо приготування на плиті у святкові дні йде більш інтенсивно – готується більше однієї страви та задіяно дві чи три, а то й 4 конфорки – відбувається велике випаровування. У цьому випадку ми з легкістю зможемо збільшити захоплення потужності повністю вбудованої витяжки у 2 рази Включаючи лише 2 ю потужність турбіни в моделі Sweet Air Tornado Glass будь - який користувач отримує вражаючий результат ! Двигун працює на стільки тихо, що при інтенсивній роботі витяжки біля неї можуть спокійно розмовляти люди і витяжку буде не чути! Підсвічування управління буде показувати те, що витяжка працює, тому що можна виходити з кухні і не розуміти, що вона працює. При натисканні на таймер витяжка вимкнеться сама, коли витягне всі випари з кухні. Блок безпеки Усі витяжки італійської компанії Sweet Air обладнані блоками безпеки Voltcontrol.


%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%

При стрибках напруги, що в Україні відбувається досить часто – витяжці забезпечується індивідуальний захист. Несправність неможлива. 

 


Гранитные мойки из натуральной гранитной основы 

mig-650440.jpg

Mig 650 * 440 Хит продаж !

cubo-5746-.jpg

Cubo 57*46

elegant-round-490.jpg
elegant-star-760460.jpg

elegant-luxor-765-490.jpg

elegant-sun-lux-770-500.jpg
elegant-praktik-500.jpg elegant-lun-lux-620500.jpg

Лучшие гранитные смесители (все цвета)

модель VR 25 P - производство Австрия

модель - Cubo Pro - производство Австрия

модель - Fantom - пр-во Австрия

model Elegant Wien pro - ЕСТЬ ВСЕ ЦВЕТА

                       Смеситель с душем!

               выдвижной шланг металл - 1 метр

отзывы отзывы (1)

на основе 1 отзыв - 0 1 2 3 4 5,00/5

Клиент оценил продукт, но не опубликовал обзор, или обзор ожидает модерации

0 1 2 3 4
(5/5
Суммарный Рейтинг: 0 1 2 3 4

Кпили такую вытяжку на сайте вто. Результат впечатляет. Сенсорная современная, очень тихая вытяжка. Сенсор очень чувствительный. Мы очень довольны. Пользуемся около полугода.


Сопутствующие товары