Доставка "Нова Пошта"

(За пересилання товару платить завжди покупець т.к. націнки за пересилання на товарі немає)

1. Післяплати - тобто, після того як до Вас у місто і на ваше відділення приїжджає товар і клієнт переконався що товар приїхав - можна оглянути товар і оплатити. Оплата за пересилання товару здійснюється покупцем.
При цьому за "накладку" послугу (посилання коштів відправнику) пошта бере 2% від суми товару за переказ грошей.
Новою Поштою вигідно відправляти та відправляються в обов'язковому порядку товари такі як: гранітні мийки, вироби зі скла: довгі витяжки 90 см, духовки. Тому що такий товар потрібно обов'язково "обрешетувати" - пошта збиває товар у дерев'яний каркас, щоб товар не побився в дорозі. Обрешітка коштує зазвичай 85 грн.

2. Зняти "накладку" після огляду товару - обмовляється індивідуально після оформлення замовлення
Тобто в індивідуальних випадках практикується зняття накладки. Коли клієнт отримав повідомлення від Нової Пошти про прибуття товару, клієнт оглянув товар і переконався що він прибув, клієнт оплатив товар на картку - після цього потрібно якийсь час наш водій прибув на пошту і написав заяву про зняття накладки. У цей час клієнт або чекає поштою або приїжджає забирати товар наступного дня. Клієнт економить 2% від суми за переказ грошей не платить!
Такий процес займає багато часу і може застосовуватися до великих замовлень індивідуально.

3.Адресна доставка Новою поштою
Клієнт, що живе в будь-якому місті України, може замовити адресну доставку додому та сплатити товар будинку накладкою. (До суми за пересилання товару платиться ще + 2% за переказ грошей поштою)
Товар привезуть спочатку на склад вашого міста - зателефонують до вас і погодять час доставки до вас додому і потім привезуть вам під під'їзд = різниця за адресну доставку від доставки на склад вашого міста + приблизно від 50 - 70грн до суми за пересилання товару до вас до міста . (залежить від товару)

Перевага - не потрібно їхати на пошту своїм транспортом, стояти в чергах на складі в мороз чи дощ, спеку...Вантажувати товар, вивантажувати, тягати по під'їздах...

Можна отримати його біля під'їзду + дати пару пряників у вигляді гривень вантажникам, щоб вони товар підняли прямо до вас додому.

При адресній доставці скасувати накладку та заощадити 2% за пересилання грошей не вийде!

*  ТОВАР  НАДСИДАЄТЬСЯ ПО МІНІМАЛЬНИЙ ПРЕДОПЛАТІ ВІД 200грн  . ПОВЕРНЕННЯ ПРЕДОПЛАТИ НЕМАЄ , вразі повернення посилки покупцем .предоплата це транспорті затрати .

Доставка по Києву

Доставка товару здійснюється лише у вечірній час. Наші водії відмовляються їздити в пробках вдень містом.

Є мобільні точки самовивезення товар з яких можна отримати вдень або благополучно дочекатися товар увечері з 21.30 до - (обговорюється індивідуально)

* лівий берег від 250 грн (ціна обговорюється індивідуально якщо товар великогабаритний або кілька позицій у т.ч. важких)

* правий берег від 450 грн (ціна обговорюється індивідуально якщо товар великогабаритний або кілька позицій у т.ч. важких)

Якщо у вас є питання – краще обговорити з оператором або з відділом продажів. Ми можемо взяти до уваги всі побажання клієнта.