Luxor Round D 50 BK + змішувач Luxor Izmir у комплекті, чорний

Новый товар

Колір чорний
Матеріал Граніт
Тип установки Врізна
Форма Кругла
У комплекті Сифон, Змішувач
Вага 9.2 кг
Габарити (ШхГхВ) / Діаметр миття 510 см
Габарити чаші (ШхГхВ) 370 х 193 х 370 см
Кількість чаш 1 основна
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару Німеччина

Подробнее

суммарный рейтинг суммарный рейтинг:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 отзывы

рейтинги просмотра
0 1 2 3 4 0
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0

  добавить отзыв посмотреть отзыв посмотреть отзыв

4 140,00 грн

Добавить в избранное

Самая лучшая техника

Колір чорний
Матеріал Граніт
Тип установки Врізна
Форма Кругла
У комплекті Сифон, Змішувач
Вага 9.2 кг
Габарити (ШхГхВ) / Діаметр миття 510 см
Габарити чаші (ШхГхВ) 370 х 193 х 370 см
Кількість чаш 1 основна
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару Німеччина

Комплектація:
Сифон, перелив, горловина, арматура, гарантійний талон, отвір під змішувач, змішувач Luxor Izmir в комплекті.

Габарити (ШхГхВ) / Діаметр миття 510 см
Габарити чаші (ШхГхВ) 370 х 193 х 370 см
Кількість чаш 1 основна
Сифон Є
Особливості Отвір під змішувач
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару Німеччина

Гранітна кухонна мийка Luxor Round D 50 BK створена з натурального граніту, склад якого близько 90% гранітної крихти і приблизно 10% форма - містить харчового композиту (сполучний матеріал), який запікається в спеціальних печах при високих температурних режимах. Виготовлення мийок Luxor та спеціальна технологія у більшому співвідношенні це ручна робота кожної моделі. Спеціальний процес виготовлення кожного миття це високотехнологічний процес та досвід кожного з численних інженерів та робітників заводу.

Природний камінь мийок Luxor – це матеріал, який абсолютно позбавлений недоліків завдяки інноваційним технологіям. Складається з каменю граніту, мармурової та кварцової крихти. Твердість і щільність мийок за шкалою Мооса становить 7 балів так як немає порожнеч як у звичайному камені, наприклад, граніт. У той час, як твердість каменю натурального граніту становить 6 балів за шкалою Мооса.

При виробництві як домінуючий матеріал використовують натуральний граніт, мармур і кварц, який дроблять у крихту, промивають, висушують і сортують за фракціями різних розмірів на заводі Luxor. Для отримання певної колірної гами та текстури поверхні кам'яна крихта в певних пропорціях перемішується між собою. В отриманий склад додаються композитні матеріали, що виступають у ролі сполучної речовини. Отриманий матеріал виглядає як природний камінь, проте при цьому він позбавлений недоліків щільності та твердості в порівнянні з натуральним каменем даних характеристик.

Гранітні мийки Luxor не мають аналога за якістю, висока технологія їх виготовлення не може і не повторюватиме жодного виробника схожих мийок. Товщина, якість матеріалу, обробка – це основа високого та екологічно чистого виробництва кухонних мийок Prestige class.

Усі кухонні мийки комплектуються спеціальною зливною арматурою – сифон, перелив, горловина. Мало того, кожна горловина мийки створена для паза фірмового подрібнювача харчових відходів Luxor моделі Galaxy Helfer M 83 Pro (утилізатор мікробів та харчового сміття, запаху на кухні), який можна докупити як одразу так і згодом і відкрутивши горловину самому встановити під мийку дуже легко замкнути металевий круглий замок.

До кожного миття можна вибрати вишукані, оригінальні змішувачі Luxor. Кухонні змішувачі для мийок Luxor мають різну форму та однаковий колір до кожного миття.

Сантехніка німецького заводу виробника Luxor Hausgeräte є найкращими якісними виробами створеними у виробничому центрі Німеччини у місті Штутгарт.

Абсолютно всі моделі змішувачів створені з найнадійніших і найдорожчих комплектуючих. Вся сантехніка змішувачі Luxor Hausgeräte після ручного збирання тестуються на заводі спеціальним відділом технічного контролю.

Змішувач для кухні Luxor Izmir BLack Granit чорний металік це найпрактичніший змішувач для кухні з базової престижної серії.

Кожен такий змішувач це ручне складання та ручне виготовлення. Висока якість перевірена найкращою німецькою сантехнікою Luxor.

Чорний гранітний кран з точковими вкрапленнями металу - колір відмінно поєднуватиметься з оригінальними німецькими мийками компанії Luxor чорного граніту, а також граніту з точковим вкрапленням металу в матеріал. Вийде так що при попаданні води метал і його структура будуть видавати блиск.

Унікальний німецький дизайн із вкрапленнями металу, аератори води Westag Germany, легка установка з повною комплектацією та схемою, точна схожість із фірмовими мийками за кольором, високоякісне покриття граніту, кожен виріб тестується на заводі.

Змішувач, 2 шланги підведення води, кільця ущільнювачів + кріплення - система "Zuverlässigkeit", схема складання приладу, гарантійний талон.

Матеріал покриття Lux BK SS (Prestige class) чорний металік ідеально поєднуються з фірмовими мийками виробника, Поворотний вилив 360 °, Керамічний картридж "Abriebfest", Дизайн "Autorität".

До водопроводу
колір: чорний металік - ідеально поєднуються з фірмовими німецькими мийками виробника Luxor Hausgeräte
Глибина струменя (мм): 185;
Висота струменя (мм): 20;
Висота змішувача (мм): 30.5;
Покриття корпусу: сталь;
Тип монтажу: настільний (горизонтальний);
Форма виливу: класична;
Запірний клапан: керамічний;
Кут повороту виливу (°): 360;
поворотний вилив;
Тип змішувача: одноважільний (джойстик);
Гарантія виробника: офіційна 1 рік
Країна бренду: Німеччина
Країна виробник Німеччина
Дизайн: прямокутний вигин;
Призначення: для кухні

отзывы отзывы (0)

на основе 0 отзывы - 0 1 2 3 4 0/5

Сопутствующие товары