Luxor Round D 50 BK, чорна + сифон, перелив, горловина в комплекті

Новый товар

Колір чорний
Матеріал Граніт
Тип установки Врізна
Форма Кругла
У комплекті Сифон
Вага 9.2 кг
Габарити (ШхГхВ) / Діаметр миття 51 см
Габарити чаші (ШхГхВ) 37,0 х 19,3 х 37,0 см
Кількість чаш 1 основна
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару Німеччина

Подробнее

суммарный рейтинг суммарный рейтинг:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 отзывы

рейтинги просмотра
0 1 2 3 4 0
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0

  добавить отзыв посмотреть отзыв посмотреть отзыв

2 525,00 грн

Добавить в избранное

Самая лучшая техника

Колір чорний
Матеріал Граніт
Тип установки Врізна
Форма Кругла
У комплекті Сифон
Вага 9.2 кг
Комплектація:
Сифон, перелив, горловина, арматура, гарантійний талон, отвір під змішувач.

Габарити (ШхГхВ) / Діаметр миття 51 см
Габарити чаші (ШхГхВ) 37,0 х 19,3 х 37,0 см
Кількість чаш 1 основна
Сифон Є
Особливості Отвір під змішувач
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару Німеччина

Гранітна кухонна мийка Luxor Round D 50 BK + сифон, перелив, горловина в комплекті, чорна створена з натурального граніту, склад якого близько 90 % гранітної крихти і приблизно 10 % форма - містить харчового композиту (сполучний матеріал), який запікається в спеціальних печах при високих температурні режими. Виготовлення мийок Luxor та спеціальна технологія у більшому співвідношенні це ручна робота кожної моделі. Спеціальний процес виготовлення кожного миття це високотехнологічний процес та досвід кожного з численних інженерів та робітників заводу.

Природний камінь мийок Luxor – це матеріал, який абсолютно позбавлений недоліків завдяки інноваційним технологіям. Складається з каменю граніту, мармурової та кварцової крихти. Твердість і щільність мийок за шкалою Мооса складає 7 балів, оскільки немає порожнеч як у звичайному камені, наприклад, граніт. У той час, як твердість каменю натурального граніту становить 6 балів за шкалою Мооса.

При виробництві як домінуючий матеріал використовують натуральний граніт, мармур і кварц, який дроблять у крихту, промивають, висушують і сортують за фракціями різних розмірів на заводі Luxor. Для отримання певної колірної гами та текстури поверхні кам'яна крихта в певних пропорціях перемішується між собою. В отриманий склад додаються композитні матеріали, що виступають у ролі сполучної речовини. Отриманий матеріал виглядає як природний камінь, проте при цьому він позбавлений недоліків щільності та твердості в порівнянні з натуральним каменем даних характеристик.

Гранітні мийки Luxor не мають аналога за якістю, висока технологія їх виготовлення не може і не повторюватиме жодного виробника схожих мийок. Товщина, якість матеріалу, обробка – це основа високого та екологічно чистого виробництва кухонних майок Prestige class

Усі кухонні мийки комплектуються спеціальною зливною арматурою – сифон, перелив, горловина. Мало того, кожна горловина мийки створена для паза фірмового подрібнювача харчових відходів Luxor моделі Galaxy Helfer M 83 Pro (утилізатор мікробів та харчового сміття, запаху на кухні), який можна докупити як одразу так і згодом і відкрутивши горловину самому встановити під мийку дуже легко замкнути металевий круглий замок.

До кожного миття можна вибрати вишукані, оригінальні змішувачі Luxor. Кухонні змішувачі для мийок Luxor мають різну форму та однаковий колір до кожного миття.

Відправка тільки при наявності мінімальної передплати  від вартості, відправка Новою поштою на вантажне відділення або адресу . Післяплату та доставку "Новою Поштою" оплачує покупець (за тарифами НП).

отзывы отзывы (0)

на основе 0 отзывы - 0 1 2 3 4 0/5

Сопутствующие товары